Průmyslové myčky

Reinoxu vyrábíme průmyslové myčky na míru. Pro volbu správného typu a velikosti stačí znát velikost vašeho výrobku, požadovanou kapacitu chemického odlakování a prostorové možnosti, kde bude průmyslová myčka umístěna. Rádi vám poradíme a vymyslíme nejlepší možné řešení pro každou výrobu.

Řešení na míru

Vhodné pro:

  • Odlakování mokrých a práškových barev
  • Odmaštění oceli
  • Další chemické předúpravy materiálů

 

       

 

Technický popis

Tlakovým postřikem odlakovací chemie docílíte rychlejšího odstranění starých nátěrových hmot z ocelových předmětů. Jedná se o rychlé a efektivní stahování barev, případně odmašťovací předúpravy. Myčka má výhřev pracovního média na teplotu 60°C, se zvýšení výhřevnost až na 90°C. Pro ekonomiku provozu jsou nádrže myčky tepelně izolovány. Myčky mohou být vybaveny filtrem v nerezové nádobě, přes který je pod tlakem pomocí membránové pumpy tlačena pracovní chemie. Dodávka je včetně ovládacího panelu, kde obsluha nastaví požadovaný mycí cyklus. Jako volitelnou výbavu nabízíme nepřímý ohřev pracovní nádrže, druhé dno s teplovodivou kapalinou, přes kterou je ohřívána nádrž s chemií. Toto řešení vám zajistí při stejné spotřebě energií výrazně delší udržení teploty v pracovní nádrži.

Zařízení dodáváme samostatně jako kompletní stroj s ovládacím panelem, nebo jako dodávku na klíč včetně možnosti instalace a plnění teplovodivé kapaliny pro ohřev nádrže.

Nejčastější využití odlakovací vany

Odlakování závěsné techniky v práškové lakovně, chemické odlakování alu kol, odlakování chybných kusů ve výrobních procesech. Čištění strojních dílů automatomatických lakoven a tiskařských strojů. Renovace ocelových předmětů.

Nejmenší odlakovací vany mají metrovou délku a jsou používány pro odlakování sady alu kol, odlakování drobných dílců nebo malé množství předmětů. Největší mohou být až 12 metrů dlouhé, používá se pro odlakování dlouhých profilů či renovaci strojů.

Standardní doba výroby 6 - 12 týdnů. Dle vytíženosti výroby.
Tepelná izolace pro snížení nákladů, nepřímý ohřev pracovní chemie v kombinaci s funkční a cenově dostupnou odlakovací chemií. Toto je klíč k ekonomickému provozu.
 Chemicky odolná nerezová ocel.

Zaslat poptávku


BOSCH