Lakovací kabiny se suchou filtrací

Specifikace produktu

Reinoxu najdete více typů lakovacích kabin pro mokré barvy na míru. Pro volbu správného typu stačí znát velikost vašeho výrobku, kapacitu lakovny a prostorové možnosti, kde bude lakovací kabina umístěna. S výběrem vám rádi poradíme a vymyslíme to nejlepší možné řešení.

Řešení na míru

Vhodné pro:

  • Syntetické a ředidlové barvy
  • Vodou ředitelné barvy
  • Lepidla a speciální nátěrové hmoty například anti squeak, matnící barva před 3D scanováním
  • Odsávání prachu, mlhy a výparů

Nevhodné pro:

 

 

Technický popis

Lakovací kabiny mají třístupňovou filtraci vzduchu, přes kterou je znečištěný vzduch odváděn z lakovny. Jsou osazeny svítidly do výbušného prostředí, s umístěním za přídavným krytem z plexiskla. Odtahový ventilátor je možné plynule regulovat a tím šetřit spotřebu elektrické energie a množství odsávaného vzduchu z lakovny. Jednotlivé filtrační stupně jsou měnitelné nezávisle, tzn., že obsluha nemusí kvůli koncovým stupňům měnit filtr v prvním stupni. V praxi je taková výměna znečištěných filtrů totiž obtížná. Každý lakovací box může být osazen signalizací zanesení filtrace, díky čemuž má obsluha jednoduchou kontrolu, kdy mají být filtry nahrazeny novými.

Zařízení dodáváme samostatně jako kompletní stroj s ovládacím panelem a ventilátorem do výbušného prostředí, nebo jako dodávku na klíč včetně možnosti instalace vzduchotechnického potrubí, uvedení do provozu, zaškolením obsluhy a s předáním CE dokumentace.

Další vybavení lakovny

Výroba a dodávka filtrační jednotky pro záchyt VOC, těkavých látek z nátěrové hmoty pro filtraci zápachu. Blokace lakovacích pistolí v případě vypnutého odtahu z lakovny, přívodní filtrace vzduchu do lakovny včetně ohřevu a servoklapky na vzduchotechnické potrubí. Řešení snížení celkové hlučnosti lakovny.

Zaujaly vás naše kabiny? Ozvěte se nám! Nabízíme komplexní realizaci mokrých lakoven na klíč nebo jako dodávku samostatné lakovací kabiny v požadovaných rozměrech - výběr je na vás.

 

Standardní rozměry lakovacích kabin držíme skladem, atypické rozměry vyrobíme za 4 až 6 týdnů.
Dodáváme ve více výbavových variantách, proto platíte pouze za to co je pro Vás opravdu potřeba. 
Všechny lakovací kabiny mají ventilátory ovládané přes frekvenční měnič, díky tomu obsluha můžete plynule regulovat otáčky motoru. Snížená spotřeba elektrické energie, delší životnost motoru a menší náročnost na výměnu vzduchu v lakovně.

Zaslat poptávku


BOSCH