Práškové lakovací kabiny

Vyrábíme více typů lakovacích kabin pro práškové barvy. Pro volbu správného typu potřebujeme znát velikost vašeho výrobku, preferovanou variantu manipulace s výrobkem a prostorové možnosti, kde bude lakovací kabina umístěna. Rádi Vám poradíme a vymyslíme nejlepší možné řešení pro váš provoz.

Řešení na míru

Vhodné pro:

  • Práškové barvy

Nevhodné pro:

 

 

 

 

Technický popis

Práškové lakovací kabiny mají uzpůsobenou filtraci pro záchyt prášku. Přestřik prášku se zachytává na povrchu filtračních patron, které jsou odklepávány tlakovým vzduchem. Díky oklepu mají filrační patrony dlouhou životnost a není nutná jejich častá výměna.

Zařízení dodáváme samostatně jako kompletní stroj s ovládacím panelem a ventilátorem, nebo jako dodávku na klíč včetně možnosti instalace, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy s předáním CE dokumentace.

Další vybavení lakovny

Výroba a dodávka mycího stanoviště na předúpravu, automatické myčky a vany včetně dodávky chemie.

Komplexní realizace práškových i mokrých lakoven. Realizace na klíč. Vyrábíme více typů lakovacích kabin pro mokré barvy. Pro volbu správného typu potřebujeme znát velikost vašeho výrobku, kapacitu lakovny a prostorové možnosti, kde bude lakovací kabina umístěna. Rádi Vám poradíme a vymyslíme nejlepší možné řešení pro váš provoz.

Standardní rozměry Vám dodáme již za 4 - 6 týdnů. Atypické a rozměrově větší lakovací kabiny 8 - 12 týdnů.
Možnost osazení regulací výkonu odsávání pro úsporu energií. Cenově dostupné náhradní filtry.
Jako volitelná výbava ovládací panel s funkcí automatického oklepávání filtrů, dle požadovaného časového intervalu..

Zaslat poptávku