O nás

Jsme výrobcem a dodavatelem strojů pro povrchové úpravy sídlící v Hradci Králové. Základem naší produkce tvoří tři pilíře.
Prvním jsou lakovací kabiny pro práškové a mokré barvy, které byly jako kabiny s vodní clonou naším prvním výrobním produktem. Druhým jsou vypalovací a sušící pece, které slouží nejenom pro vytrzování práškových barev. A třetím jsou nádrže pro chemické odlakování.    

 

 

 

Proč Reinox?

· Maximální důraz na ekonomiku provozu. Dokážeme navrhnout a vyrobit zařízení na míru danného provozu, protože víme, že i drobná změna může ročně ušetřit desítky hodin práce obsluze nebo ušetřit desetitisíce za nadměrnou spotřebu energií. 

· Realizace na klíč. Výroba, dodávka, montáž, zaškolení obsluhy a dodávka spotřebních materiálu, které držíme skladem připravené k rychlému dodání.

· Nebojíme se inovací a netradičních řešení. Neustále sledujeme nejmodernější trendy a možnosti technologií v oboru povrchových úprav, tyto vědomosti následně předáváme svým klientům. 

· Dodali jsme již k více než 250 zákazníkům do 5 evropských států. Jsme česká firma, sídlící v Hradci Králové u sjezdu z dálníce D11. Rychlý servis dodaných strojů.

 

 

Videa našich zařízení

Chcete vidět více videí našich zařízení? Sledujte nás na youtube.

Kontaktní informace

Josef Řehák – Reinox.cz
Jana Masaryka 1354/1
500 12, Hradec Králové
IČ: 03132994
DIČ: CZ9403043276
zapsán v živnostenském rejstříku

Zaslat poptávku


partner partner partner partner partner partner partner partner partner