Lakovací stěny

V Reinoxu najdete více typů lakovacích stěn pro mokré barvy. Pro to nejlepší řešení pro vás stačí znát velikost vašeho výrobku, kapacitu lakovny a prostorové možnosti, kde bude lakovací kabina umístěna. Rádi Vám poradíme a vymyslíme nejlepší možné řešení pro váš provoz.

Řešení na míru

Vhodné pro:                                                                                                                          Nevhodné pro: 

  • Syntetické a ředidlové barvy                                                                                                                                                                                            Práškové barvy, pro ně máme jiné řešení 
  • Vodou ředitelné barvy 
  • Lepidla a speciální nátěrové hmoty například anti squeak, matnící barva před 3D scanováním 
  • Odsávání prachu, mlhy a výparů

 

 

Technický popis

Lakovací stěny mají třístupňovou filtraci vzduchu, přes kterou je znečištěný vzduch odváděn z lakovny. Jednotlivé filtrační stupně jsou měnitelné nezávisle na sobě a odtahový ventilátor je plynule regulovatelný pro úsporu elektrické energie a množství odsávaného vzduchu z lakovny. Lakovací stěna může být osazena signalizací zanesení filtrace, díky čemuž má obsluha jednoduchou kontrolu, kdy mají být filtry nahrazeny novými.

Zařízení dodáváme samostatně jako kompletní stroj s ovládacím panelem a ventilátorem do výbušného prostředí, nebo jako dodávku na klíč včetně možnosti instalace vzduchotechnického potrubí, uvedením do provozu, zaškolením obsluhy a s předáním CE dokumentace.

Další vybavení lakovny

Výroba a dodávka filtrační jednotky pro záchyt VOC, těkavé látky z nátěrové hmoty/ filtrace zápachu. Blokace tlakového vzduchu pro lakovací pistole v případě vypnutého odtahu z lakovny. Přívodní filtrace vzduchu do lakovny včetně ohřevu. Servoklapky na vzduchotechnické potrubí. Řešení snížení celkové hlučnosti lakovny.

Zaujaly vás naše lakovací stěny? Ozvěte se nám! Nabízíme komplexní realizaci práškových i mokrých lakoven s realizací na klíč. Vyrábíme více typů lakovacích kabin pro mokré barvy

Standardní rozměry lakovacích kabin držíme skladem, atypické rozměry vyrobíme za 4 až 6 týdnů..
Dodáváme ve více výbavových variantách, proto platíte pouze za to co je pro Vás opravdu potřeba..  
Všechny lakovací stěny mají ventilátory ovládané přes frekvenční měnič, díky tomu obsluha můžete plynule regulovat otáčky motoru. Snížená spotřeba elektrické energie, delší životnost motoru a menší náročnost na výměnu vzduchu v lakovně..

Zaslat poptávku


BOSCH