JAK ČASTO MĚNIT FILTRY V LAKOVACÍ KABINĚ?

Každý provoz lakovny je specifický, proto berme tyto údaje jako orientační. Přesnou životnost filtrů ovlivňuje mnoho faktorů jako jsou: typ použité barvy, charakteristika výrobku a množství přestřiků, čistota prostředí atd.. Filtr paint stop, tvz podlahový filtr - zelený. Tento filtr je běžně dostupný v třídách filtrace G3...

Řešení na míru

JAK ČASTO MĚNIT FILTRY V LAKOVACÍ KABINĚ?

Každý provoz lakovny je specifický, proto berme tyto údaje jako orientační. Přesnou životnost filtrů ovlivňuje mnoho faktorů jako jsou: typ použité barvy, charakteristika výrobku a množství přestřiků, čistota prostředí atd..

Filtr paint stop, tvz podlahový filtr – zelený. Tento filtr je běžně dostupný v třídách filtrace G3 (tl. 50mm), G4 (tl. 75-100mm).

Použití:

Předfiltr vstupního vzduchu do lakovny:  200 – 350 hodin provozu (G3/ G4)

Druhý stupeň filtrace v lakovací kabině suché: 24 – 100 hodin provoz (G3)

Záchyt zbytků nečistot ve vodní lakovně: 6-12 hodin provozu (G3)

prezen

Filtr kartonový “Andrea “. Tento filtr se používá jako první stupeň filtrace u lakovací kabiny a stěny. Jeho výhodou je vysoká jímavost nátěrové hmoty.

Použití:

První stupeň filtrace v lakovací kabině suché: 24 – 140 hodin provozu, přibližně 15kg barvy/1m².

prezentace2

Filtr do pytlového separátoru pro lakovací box s vodní filtrací. Tento filtr se používá ve vodních lakovacích kabinách, kde filtruje vodu která je koluje v uzavřeném oběhu v nádrži v lakovacím boxu.

Použití:

Pytel do separátoru vodní kabiny: 24 – 40 hodin provozu

prezentace3

 

Výše uvedené filtry držíme skladem, připraveny k rychlému dodání.  Potřebujete filtry do lakovny neváhejte nás kontaktovat.