Vany pro hydrografiku

Vany pro vodní tisk / vany pro hydrografiku. Určeny k aplikaci grafiky z PVE folií na předměty různých materiálů. Pracovní rozměry od 100×100 cm. Aplikační vany pro vodní tisk jsou dodávané s veškerou nutnou dokumentací, CE certifikace platné v celé EU. Jedná se o strojní zařízení.

Popis

Vany určené pro aplikaci vodního tisku s veškerou potřebnou výbavou. Po zapnutí zařízení se automaticky spustí topné těleso umístěné ve filtračním prostoru a začne vodu vyhřívat na nastavenou teplotu. Po zahřátí se voda udržuje v nastavené teplotě.  Pro usnadnění aplikace je vana osazena dělícími tyčemi, které ohraní hydrografickou folii. Po aplikaci se zapnutím filtrace vyčistí hladina vody a zařízení je připraveno pro další potisk předmětů.
Voda koluje v uzavřeném okruhu. Vany jsou osazeny vícestupňovou pumpou pro nastavení správného tlaku filtrace. Pro snížení nákladů na vytápění větších van je možné napojit vanu na topení z budovy. V létě možné vytápět přes solární kolektory na ohřev vody.

Dodatečná výbava

K vanám nabízíme dodatečnou výbavu, která není nutná pro profesionální aplikaci hydrografiky. Zejména zateplení vany a přidáním druhého nerezového pláště, příklopné víko možné s odtahem zápachu z aktivátoru. Průmyslová kolečka pro snadné přesuny vany, nožní ovládání filtrace atd..

Novinka pro rok 2017 ovládání vany pomocí mobilního telefonu.