O nás

Dodáváme zařízení pro povrchové úpravy do vašich výrobních procesů. Naším hlavním výrobním programem jsou lakovací kabiny z nerezové oceli. Dokážeme vyrobit atypické zařízení na míru, včetně úprav i těch nejmenších detailů. Výrobní sortiment značky Reinox, dále představují zařízení pro vypalování práškové barvy, automatické linky pro aplikaci vodního tisku a chemického odlakování. Naším cílem je zvyšovat kvalitu vašich produktů díky perfektní povrchové úpravě. Snažíme se dodávat zařízení na špičkové technické úrovni se zárukou výsledné kvality vašich produktů. Vyrábíme také odsávací stěny, jejiž výhodou je nižší pořizovací cena a univerzálnost použití. Dále průjezdové tunely pro vodní oplach a ruční pracoviště jako jsou mycí stěny včetně oplachových boxů. Téměř vždy se jedná o zakázkovou výrobu, vyžadující individuální řešení pro daný provoz.

Náš příběh

Vše začalo v roce 2009, kdy jsme vyrobili první zařízení z nerezové oceli. Pomáhali jsme ze všedních předmětů udělat originální kousky a to díky dodávce zařízení pro hydrografický potisk. Hydrografika je spojená především s lakováním a proto netrvalo dlouho a přišli první realizace lakovací kabiny a odsávacích stěn, díky získaným zkušenostím s prací z nerezu jsem tyto zařízení vyráběli též z této vysoce odolné oceli. Jsme tak jedni z prvních, kteří vyrábějí lakovny především z nerezové oceli a jedni z mála v celé EU. Oproti běžně používané pozinkované oceli má nerez nespornou výhodu ve snadnosti údržby a několikanásobně delší životnosti především v lakovnách s vodní filtrací. Nevýhodou této oceli jsou vyšší nároky na výrobu a pomalejší metoda svařování. V roce 2013, lakovací kabiny spolu s dalšími zařízeními byly podrobeny nezávislé kontrole a testu, který potvrdil, že zařízení splňují technické požadavky platné legislativy a získali certifikaci CE. Vývoj lakovacích kabin trval několik let a i díky zpětné vazbě z realizovaných zakázek dokážeme vybavit lakovnu, která splňuje veškeré požadavky a očekávání pro nepřetržitý provoz. Neustále vyvíjíme naše zařízení a každým rokem se snažíme díky novým technologiím posouvat dopředu.

V čem se odlišujeme?

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, víme že typizované zařízení nejsou vhodné pro každého a i úprava malého detailu může měsíčně ušetřit několik hodin práce nebo spotřebu energií, což jsou Vaše peníze.

U nás se nedovoláte na obchodní oddělení lidem, kteří mají naučené technické parametry zařízení pouze z papírů. Ale kontaktujete přímo osoby, které se podílejí na vývoji našich strojů a mají radost, že fungují lépe a snadněji než zdánlivě podobná zařízení.

Realizace “od A do Z“. Zařízení navrhneme, vyrobíme, dovezeme, naistalujeme a proškolíme obsluhu. Následně poskytujeme odborný servis a dodávku filtračních materiálů.

Bereme velký důraz na zpětnou vazbu zákazníků, vaše připomínky jsou pro nás důležité.

Neustále sledujeme nejmodernější trendy v oboru povrchových úprav a nových technologií.

Videa našich zařízení

Chcete vidět více videí našich zařízení? Sledujte nás na youtube.
 

 

Kontaktní informace

Josef Řehák – Reinox.cz
Jana Masaryka 1354/1
500 12, Hradec Králové
IČ: 03132994
DIČ: CZ9403043276
zapsán v živnostenském rejstříku